10.08.2017

Документи

Положення

про проведення фестивалю талантів «Free`Zone»

Фестиваль талантів «Free`Zone» (надалі – Фестиваль) – черкаський багатокомплексний  проект, що реалізується з метою сприяння розвитку творчості та підтримки талановитих людей.

Засновниками фестивалю є вокальна студія «Акапелька» та МГО «СМС».
Президент фестивалю: Сергій Хомутов.

Засновники утворюють оргкомітет із свого числа та, за необхідності, із залучених фахівців.

Фестиваль талантів «Free`Zone» відкритий до партнерства.

МЕТА ФЕСТИВАЛЮ:

 • Фестиваль талантів «Free`Zone» організовується і проводиться з метою виявлення та підтримки талановитих, яскравих виконавців, розкриття та подальшого розвитку їх творчого потенціалу.

ЗАВДАННЯ ФЕСТИВАЛЮ:

 • Основним завданням фестивалю є пошук та виявлення талановитих виконавців;
 • Популяризація народної, естрадної творчості та інших видів сценічного мистецтва;
 • Фестиваль передбачає для конкурсанта-учасника кваліфіковану консультацію провідних митців (членів журі та незалежних експертів фестивалю) для подальшого творчого розвитку;
 • Фестиваль ставить за мету подальший розвиток таланту конкурсантів, саме тому у своїй програмі передбачає спільну співпрацю із провідними фестивалями-конкурсами, з наступною підтримкою на всеукраїнських фестивалях-конкурсах талантів.

ЗАСАДИ ПРОВЕДЕННЯ:

 • Оцінювання відбувається одразу після показового виступу конкурсанта.
 • Під час виступу конкурсант має можливість поспілкуватись із членами журі. Конкурсант отримує не просто виступ (показ себе), але й безкоштовну кваліфіковану консультацію провідних діячів мистецтв.
 • Фестиваль проводиться в декілька етапів.
 • Фестиваль обов’язково передбачає спеціальні призи переможцям нашого конкурсу та участь у наступних фестивалях та проектах Організаторів на пільгових умовах.

ВИМОГИ ЩОДО УЧАСТІ:

Участь у фестивалі можуть брати участь особи віком від 10 років і старше.

Конкурсанти готують різнохарактерні твори свого авторства або інших виконавців загальним звучанням не більше 7 хвилин, а також (за бажанням) низку запитань до журі чи організаторів.

Вокальні номери презентуються «наживо»!

ЕТАПИ  ПРОВЕДЕННЯ  ФЕСТИВАЛЮ:

 • Перший етап – прийом заявок-анкет
 • Другий етап – відбіркове прослуховування
 • Третій етап – «баттл»-етап
 • Четвертий етап – фінал
 • П’ятий етап – гала-концерт

ПЕРШИЙ ЕТАП.

Претендент на участь у Фестивалі повинен ознайомитись із даним Положенням, заповнити заявку та надіслати її в Оргкомітет Фестивалю. Заявки надсилаються на електронну пошту Фестивалю.

ДРУГИЙ ЕТАП.

За запрошенням Оргкомітету претендент у визначеному місці презентує свій виступ. В разі позитивної оцінки відбіркового журі, претендент набуває статусу УЧАСНИКА і допускається до участі в конкурсній програмі.

ТРЕТІЙ ЕТАП.

Всі учасники шляхом жеребкування розбиваються на пари та по черзі презентують свої виступи. Під час проведення парних «баттлів» в кожній парі визначається переможець, який виходить до наступного етапу. Якщо в наступний етап виходить непарна кількість учасників, журі надає право одному з виконавців продовжувати участь в конкурсній програмі.

Парні «баттли» проводяться до тих пір, доки не залишаться 10-13 (в залежності від кількості учасників) переможців, які й виходять до фінального етапу Фестивалю. Переможців в парах визначає журі Фестивалю шляхом відкритого голосування. Переможцем вважається той виконавець, який набирає більшість голосів суддів.
У випадку, коли голоси суддів розподіляються порівну, в голосуванні приймає участь Президент Фестивалю, який визначає переможця з числа конкурсантів, що набрали найбільшу кількість голосів суддів.

ЧЕТВЕРТИЙ ЕТАП.

Переможці у парних «баттлах» презентують свої виступи на фіналі Фестивалю. Кожен виступ учасників оцінює конкурсне журі.

Переможці Фестивалю визначаються за сумарними оцінками журі та глядацьким смс-голосуванням.

Журі виставляє оцінки конкурсантам під час проведення фіналу. СМС-голосування проводиться на протязі одного тижня після фіналу і закінчується за 24 години до часу проведення Гала-концерту фіналістів. Для зручності глядачів на контенті You Tube виставляються виступи фіналістів і посилання на відео розміщуються на сайті Фестивалю із зазначенням прізвищ конкурсантів та номерів для голосування.

Формула визначення переможців:

Конкурсант, що отримує найбільшу кількість балів від журі отримує умовний 1 (один) бал. Другий за кількістю набраних балів від журі отримує 2 (два) бали і так далі.

Конкурсант, що отримує найбільшу кількість смс-голосів отримує умовний 1 (один) бал. Другий за кількістю набраних смс-голосів отримує 2 (два) бали) і так далі.

Умовні голоси від журі і глядачів плюсуються і таким чином визначаються переможці Фестивалю. Тобто, хто з учасників отримує найменшу кількість загальних балів – стає переможцем.

П`ЯТИЙ ЕТАП:

Гала-концерт учасників четвертого етапу на якому оцінювання не проводиться. Після завершення концертної програми озвучуються результати смс-голосування та оголошуються переможці, які визначилися за загальними підсумками голосування суддів та глядачів і відбувається нагородження переможців Фестивалю. Проводиться через тиждень після конкурсного фіналу.

 

Фестиваль проводиться на різних майданчиках міста Черкаси. Графік проведення визначається Організаторами та обов’язково відображується на сайті Фестивалю freezone2017@wordpress.com і доводиться до кожного конкурсанта індивідуально шляхом надсилання листа на електронну пошту, розсиланням СМС-повідомлень або телефонним дзвінком. 

Інформація про місця локацій та терміни проведення етапів Фестивалю також розміщується у місцевих ЗМІ, на афішах, флаєрах та іншій рекламній продукції Фестивалю.

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ:

Музичний супровід («мінусівка» для вокалістів або фонограма для інших) має бути записаний на флеш-носії з ідеальною якістю звуку.

Файли на інших переносних накопичувачах не приймаються!

Побажання! По можливості, мати фонограми на резервному носієві.  Фонограми повинні бути на окремому носієві (в окремій папці) із зазначенням назви колективу або прізвища та імені виконавця.

ДО СКЛАДУ ЖУРІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ:

 • Представники Оргкомітету Фестивалю
 • Відомі виконавці
 • Композитори, режисери, продюсери та інші представники творчого цеху
 • Представники організацій – партнерів Фестивалю (за їх бажанням)

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ЖУРІ:

Загальними вимогами є:

репертуар конкурсанта (відповідно до віку учасника), техніка виконання,
загальне художнє враження, розкриття образу засобами акторської майстерності.

Оцінювання буде проводитися за 12-бальною шкалою, одразу після виступу конкурсанта.

Оцінки на фіналі Фестивалю виставляються членами журі у спеціальних протоколах та озвучуються на протязі проведення фіналу.

НАГОРОДИ:

Диплом ГРАН-ПРІ Фестивалю та грошова винагорода

Дипломи лауреатів I, II та III премії  та грошові винагороди

Кожен з учасників фіналу Фестивалю отримає «Диплом учасника»

ІНШІ НАГОРОДИ:

“Глядачі ЗА” —  диплом глядацьких симпатій (переможець визначається в залі під час проведення Гала-концерту)

СПЕЦІАЛЬНІ ПРЕМІЇ:

Спеціальні премії від партнерів, благодійників, меценатів з якими співпрацює фестиваль, організаторів, а також від членів журі передбачаються для будь-кого із конкурсантів-учасників, яких визначить надавач спеціального призу.

ЗАЯВКИ на участь приймаються у визначений Організаторами термін.

УВАГА! Без попередньо наданої заявки бажаючі на відбірко- вий етап Фестивалю не допускаються. Форму заявки можна скачати на сайті freezone2017@wordpress.com.

РЕЄСТРАЦІЯ КОНКУРСАНТІВ проводиться Оргкомітетом Фестивалю. Організатори лишають за собою право обґрунтовано відмовити претендентам від участі у Фестивалі.

Заявки учасників віком до 16 років заповнюються  довіреною особою конкурсанта (батьки або інші визначені батьками особи).

 

ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ  НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА:

Недотримання правил техніки безпеки учасниками фестивалю;

Недотримання правил пожежної безпеки учасниками фестивалю;

За збереження особистих речей;

Стан здоров’я та життя учасників фестивалю.

 

ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ.

Розмір грошових винагород переможців визначається Оргкомітетом в залежності від наповненості призового фонду.

Проведення всіх заходів фінансується за кошти організацій-партнерів Фестивалю згідно домовленостей.